Tristar Multistyler 7 i 1 är en airstyler på 1000 W som torkar, formar och stylar håret med sju utbytbara tillbehör. Den passar dig som vill skapa lockar, volym eller slätt hår med ett enda verktyg, och en förvaringsväska ingår.
Sju tillbehör för många looks
Med multistylern slipper du flera separata verktyg. Två automatiska locktänger skapar lockar, en för rotation åt vänster och en för höger, så du kan följa håret oavsett vilken sida du stylar. En stor rundborste och en mindre rundborste ger volym och form. Straightening-borsten ger ett slätare och mer välformat resultat, diffusern lyfter fram naturliga lockar och vågor, och blow nozzle ger ett koncentrerat luftflöde för snabb torkning.
Ställ in värme och hastighet
Du väljer mellan 3 värmeinställningar och 2 hastigheter, och de justeras separat. Så hittar du en kombination som passar både din hårtyp och den frisyr du vill ha. En LED-indikering visar vilken värme du har valt. DC-motorn och effekten på 1000 W ger ett praktiskt luftflöde i ett kompakt format.
Smidig att använda och förvara
Den 360° roterbara sladden minskar risken att den trasslar sig när du arbetar runt huvudet, och 1,8 meter räcker gott framför spegeln. När du är klar rymmer den medföljande förvaringsväskan både multistylern och alla tillbehör, vilket gör den lätt att ta med på resan.
Specifikation
| Egenskap | Värde |
|---|---|
| Märke | Tristar |
| Produkttyp | Multistyler / airstyler 7 i 1 |
| Effekt | 1000 W |
| Motor | DC-motor |
| Värmeinställningar | 3 |
| Hastighetsinställningar | 2, kan ställas separat från värmen |
| Indikering | LED visar vald värmeinställning |
| Antal tillbehör | 7 |
| Tillbehör | Stor rundborste, rundborste, vänster auto-wrap-locktång, höger auto-wrap-locktång, straightening-borste, blow nozzle och diffuser |
| Sladd | 1,8 m, 360° roterbar |
| Förvaring | Förvaringsväska ingår |
| Färg | Svart med kopparfärgade detaljer |
| Vikt | Cirka 0,65 kg inklusive tillbehör |
Vanliga frågor
Vad ingår i förpackningen?
Multistylern, sju tillbehör (stor rundborste, rundborste, vänster och höger auto-wrap-locktång, straightening-borste, blow nozzle och diffuser) samt en förvaringsväska.
Kan jag ställa värme och hastighet var för sig?
Ja. Det finns 3 värmeinställningar och 2 hastighetsinställningar som du justerar separat från varandra.
Kan jag göra lockar åt både höger och vänster?
Ja. Du får en auto-wrap-locktång som roterar åt vänster och en som roterar åt höger, så du kan styla båda sidorna av håret.
Hur stark är multistylern?
Den har en effekt på 1000 W och en DC-motor.
Hur lång är sladden?
Sladden är 1,8 meter lång och kan rotera 360° så att den inte trasslar sig.
























Recensioner
Det finns inga recensioner än.